سبد خريد موجودی 0 عنوان

دسته بنديها
محصولات جديد

شرایط ارسال


سایت کتابگرد از طریق ارتباط و اتصال به شبکه گسترده ای از ناشران و فروشگاه های کتاب در انگلیس امکان سفارش کتاب های خارجی و ارسال آن به سراسر دنیا را ارائه می نماید. پس از ثبت سفارش اولیه توسط خریدار در سایت کتابگرد، ابتدا موجودی کتاب و کیفیت آن از طریق پرسنل کتابگرد با ناشر یا فروشنده اصلی کنترل شده و در صورت قابل تهیه و ارسال بودن وضعیت سفارش در حساب کاربری خریدار به "در انتظار پرداخت" تغییر خواهد کرد، معمولا در صورتیکه خریدار هنگام سفارش شماره تلفن معتبری نیز اعلام کرده باشد سعی در برقراری تماس تلفنی نیز صورت خواهد گرفت، هر چند با توجه به محدودیت های تلفن بین المللی در برخی موارد این امکان وجود نخواهد داشت.

پس از تایید امکان تهیه و ارسال کتاب، خریدار می تواند نسبت به پرداخت هزینه ها به روش های اعلام شده در هنگام ثبت سفارش اقدام نموده و توصیه می شود جهت تسریع مراتب از طریق قسمت "تماس با ما" در سایت کتابگرد نیز اطلاع داده شود.

مرحله پس از تایید پرداخت شما توسط کتابگرد، ارسال سفارش به ناشر می باشد و معمولا ظرف سه تا پنج روز کاری پس از آن کتاب در انگلیس تحویل کتابگرد می شود. در مواردی که عنوان مورد نظر در انگلیس موجود نباشد در صورت امکان نسبت به تهیه آن از خارج از انگلیس اقدام خواهد شد و چنانچه احتمال داده شود در یافت کتاب از ناشر بیش از ده روز کاری زمان نیاز داشته باشد این موارد نیز از قبل با شما هماهنگ خواهد شد.

پس از دریافت عنوان مورد نظر کلیه کتاب ها از نظر ظاهری کنترل خواهد شد، در مورد کتاب های مستعمل کیفیت کتاب از نظر تعداد صفحات و قابل مطالعه بودن بررسی خواهد شد ولی بدیهیست که بسته به مورد کتاب ها ممکن است دارای آسیب ظاهری، و سایر آثار و علامت گذاری های مربوط به مطالعه و یا کتاب خانه ای را دارا باشند. چنانچه موردی مشاهده شود که نیاز به هماهنگی با شما داشته باشد (آسیب ظاهری، مشکل چاپی، ناقصی و غیره...) این موارد در اولین فرصت جهت کسب تکلیف به اطلاع خریدار خواهد رسید تا در صورت تایید نسبت به ارسال آن اقدام شده در غیر این صورت نسبت به تهیه جایگزین مطلوب اقدام می شود که بدیهیست تاخیرات ناشی از آن خارج از کنترل کتابگرد خواهد بود.

در نهایت سفارشات تایید شده به نشانی خریدار با توجه به روش ارسالی انتخابی بر اساس سفارش و پرداخت انجام شده ارسال می شود. توجه به این نکته لازم هست که زمان بندی های ارسال اعلام شده در سایت و هنگام سفارش فقط از زمان تحویل به پست محاسبه شده و زمان دریافت کتاب از فروشنده، تعویض و جایگزینی برای آن در نظر گرفته نشده است و در هر مورد متفاوت می باشد. همچنین این زمانبندی ها تقریبی و بر اساس تجربه کاری می باشد و بسته به فصل، نوع و حجم سفارش می تواند متفاوت باشد.

همچنین بخشی از کتاب ها در گمرک مبدا مورد بازبینی مامورین گمرک و ارشاد قرار خواهد گرفت و بسته به نوع بازبینی و مامور بررسی کننده امکان تاخیر در ترخیص تحویل آن نیز وجود خواهد داشت که متاسفانه پس از تحویل کتاب ها به پست کشور مبدا و ورود آن به کشور مقصد کنترل مرسوله از عهده فروشنده خارج می شود. البته از نظر موضوعی و محتوایی تا حد امکان قبل از ارسال این موارد با خریدار هماهنگ و مشاوره داده خواهد شد، ولی در هر صورت مسئولیت سفارشات در گمرک بر عهده خریدار یا وارد کننده می باشد ولی کتابگرد نهایت سعی و همکاری خود را جهت پیگیری سفارشاتی که با تاخیر روبرو شده پس از گذشتن از حداکثر زمان خواهد نمود.

در مورد مرسولات سفارشی در صورت درخواست خریدار کد رهگیری که معمولا در سایت پست مقصد نیز قابل رهگیری می باشد صادر خواهد شد ولی در مورد سایر ردیف های پستی امکان رهگیری نیست و فقط در صورت عدم دریافت پس از یکماه از زمان ارسال خریدار می تواند از طریق کتابگرد نسبت به پیگیری سفارش درخواست نماید. در موارد بسیار نادری که مرسولات ظرف دوازده هفته از زمان ارسال تحویل نشوند از نظر پست مفقود در نظر گرفته خواهند شد و بدیهیست در صورت بیمه بودن نسبت به اقدام مناسب از جمله ارسال جایگزین اقدام خواهد شد.

هزینه های پست توسط سیستم بر اساس وزن، حجم، ارزش و سایز خصوصیات هر مرسوله بطور کلی محاسبه خواهد شد و غیر از موارد پست رایگان در سایر ردیف ها اصولا هزینه ارسال سفارش بصورت جداگانه بیشتر از ارسال یکجا خواهد بود در نتیجه از نظر هزینه به صرفه می باشد تا کل عنوان های درخواست حتی المقدور در یک سفارش ثبت و ارسال شوند تا از پرداخت هزینه های اضافه جلوگیری شود.‎
test Parse Time: 0.042s