سبد خريد موجودی 0 عنوان

دسته بنديها

درباره ما

کتابگرد با هدف زمینه سازی و بهینه سازی امکان خرید اینترنتی کتاب های خارجی برای ایران و کشورهای خاورمیانه راه اندازی شده و با داشتن بیش از صدها هزار عنوان کتاب های خارجی در زمینه های علمی، دانشگاهی، هنری، داستانی و ... می تواند به عنوان یکی از جامع ترین فروشگاه های اینترنتی کتاب های خارجی مورد استفاده قرار گیرد.

کتابگرد با انجام سرمایه‌گذاری در داخل و خارج از منطقه، استقرار در کشور انگلیس، استفاده از نیروی مجرب و همچنین تجارب خود قادر به ارایه یک مجموعه بسیار جامع از عنوان های کتاب های خارجی منتشر شده توسط ناشرهای مطرح دنیا می باشد و همچنین توانسته با تکیه بر فعالیتهای چند ساله خود در سایر زمینه‌ها نظیر حمل و نقل و ارسال کالا ها نیز هزینه‌های مربوطه برای مصرف کننده را به میزان بسیار قابل توجهی کاهش دهد.

کتابگرد با تجربه های قابل توجه در زمینه تجارت الکترونیکی و آگاهی از محدودیتهای موجود همواره سعی در کاهش محدودیت ها در این زمینه داشته و با بهر بردار از مزایایی نظیر شناخت ظرفیت های منطقه، نیاز بازار، مسائل حقوقی و گمرکی، ارتباط نزدیک و طولانی مدت با تأمین کنندگان و شرکتهای حمل و نقل شناخته شده توانسته است گامی مهم در امکان دسترسی کاربران و مصرف کنندگان به این مجموعه جامع بردارد .

test Parse Time: 0.136s